1. Kuzey Ormanları Dayanışması'nın çağrısı üzerine yüzlerce kişi yürüyüşçüleri karşılamak ve rant için yapılan ağaç talanını protesto etmek için Çekmeköy'de buluştu.


2.


3. Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde yüz binlerce ağacın kesilmesini protesto etmek için Çekmeköy'e gelen yüzlerce kişi Kuzey Marmara Otoyolu'nun şantiye alanına doğru yürüyüşe geçti.


4. Ritim grubu yürüyüşe eşlik etti.


5. Doğa bisikletçileri yürüyüşe eşlik etti.


6. Kuzey Ormanları'nın 3 ay gibi kısa bir sürede nasıl yok edildiğini yakından görme imkanı buldu.


7. Kesilen yüz binlerce ağacın tomrukları yol kenarlarında dururken çok genişi bir arazide gerçekleşen doğa tahribatı da yakından gözlemlendi.


8. ekmeköy Doğa Parkı'ndan Kuzey Marmara Otoyolu'nun şantiye alanına kadar gerçekleşen uzun yürüyüşte katledilen bölge hakkında Kuzey Ormanları Dayanışması adına bilgiler verildi.


9. Kuzey Ormanları yürüyüşçüsü Alper Atmaca yürüyüşünü tamamladıktan sonra Yarın'a konuştu. Atmaca '' Bu yürüyüş bana doğaya yapılan katliamı bir ke daha tüm açıklığıyla göstermiş oldu'' dedi.


10. Kuzey Ormanları yürüyüşçüsü Ali Yıldırım yürüyüşünü tamamladıktan sonra Yarın'a konuştu. Yıldırım ''Eğer bu talana dur diyebilirsek doğa kendini yenilemeye hazır'' dedi.


11. Yürüyüşten objektiflerimize çarpan kareler...


12. Yürüyüşten objektiflerimize çarpan kareler...


13. Yürüyüşten objektiflerimize çarpan kareler...


14. Yürüyüşten objektiflerimize çarpan kareler...


15. Yürüyüşten objektiflerimize çarpan kareler...