1. Yürüyüş öncesi basın açıklaması yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu Madımak Katliamı’nın yıldönümünde yaşamını yitirenleri andı. CHP lideri "Yürüyüşe katılanlar her türlü provokasyona karşı duyarlılıklarını koruyorlar. Onlara teşekkür ediyorum. 2 Temmuz Sivas katliamında hayatını kaybeden yurttaşlarımızı rahmetle anıyorum. Onlar için de adalet arayışımız sürüyor." ifadelerini kullandı.


2.


3. Kortejin geçtiği güzergahtaki bir üst geçitten yurttaşların üzerine gül yaprakları atıldı.


4.


5. 1993 yılında aralarında aydınlar, sanatçılar ve otel görevlilerinin bulunduğu 33 kişinin yakılarak katledildiği Madımak Katliamı’nın yıldönümü olması nedeniyle çok sayıda kişi 'unutMADIMAKlımda' yazılı tişörtlerle yürüyüşe katıldı.


6.


7. Katılımın yüksek olduğu günlerden biri olan 18. günde Eski CHP İstanbul Milletvekili ve Türk Halk Müziği'nin önemli isimlerinden Sebahat Akkiraz Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüdü.


8.


9. Sinema ve tiyatro oyuncusu Şevket Çoruh da Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyenler arasındaydı.


10.


11. Her yaştan yurttaşın yer aldığı yürüyüşte, 1 Temmuz’da 87 yaşına giren Adnan Işık isimli yurttaş kortejde yer aldı.


12.


13. Taraftar gruplarının desteği sürüyor. 18. güne Fenerbahçeli yurttaşlar da katıldı.


14.


15. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, yürüyüş sırasında takılarak düştü ve fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Bingöl’ün doktoru tarafından yapılan açıklamada “sağlık durumunun iyi olduğu” ifade edildi.


16.


17.


18.


19.


20.


21. Yürüyüşün 18. günü Sapanca Gölü kenarı, Çobanlar mevkiindeki konaklama alanında sona erdi.