1. Yürüyüşün son etabı olan 25. günde Kılıçdaroğlu yürüyüşe tek başına başladı. CHP liderinin 100 metre arkasında ise milletvekilleri ve vatandaşlar yer aldı.


2.


3.


4. Hayır Meclisleri Bostancı Sahili’nden Maltepe Sahili’ne, miting alanına yürüdü yürüdü. Meclisler “Herkes için adalet” talebiyle yürürken, “Hayır bitmedi, mücadeleye devam” sloganlarıyla da mitinge katılan yurttaşlardan destek gördü.


5.


6. Miting alanına kanun hükmünde kararnameler (KHK) ile gerçekleştirilen ihraçlarla ilgili olarak dev bir "adalet dilekçesi" yerleştirildi. Altında Türkiye haritası ve "TürkiyeyiZ" yazısına yer verilen dilekçede OHAL’in sona erdirilmesi ve KHK sürecinin bitirilmesi talebi yer aldı.


7.


8. 3 milyondan fazla yurttaşın “Hak, hukuk, adalet” talebiyle yer aldığı mitingde yürüyüşünü tamamlayan Kılıçdaroğlu Adalet Manifestosu’nu yurttaşlarla paylaştı.


9. Kılıçdaroğlu, 25 gün süren yürüyüşün ardından Maltepe Meydanı'nda yaptığı konuşmada "Sırf hükümete muhalif göründüğü için haklarından mahrum bırakılan akademisyenler ve kamu görevleri görevlerine iade edilmelidir. Milletvekilleri serbest bırakılmalıdır" dedi.


10. Mitingin yapıldığı 9 Temmuz 2017 yeni bir başlangıç olduğunun altını çizen Kılıçdaroğlu, "Tüm taleplerimiz karşılanana kadar bu yürüyüş bitmeyecek. Bu yürüyüş artık başladı, korku duvarlarını yıkacağız. Adalet yürüyüşümüzün son günü yeni bir başlangıçtır" ifadesini kullandı.