İHA’dan alınan bilgilere göre Bursa'da eski erkek arkadaşı tarafından 2 gündür zorla evde tutulduğu ve darp edildiği iddia edilen genç kadın bulundu.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Sakarya Mahallesi'nde bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgi ve iddialara göre, 19 yaşındaki Meral B., 2 gün önce eski erkek arkadaşının evine giderek eşyalarını almak istedi. Genç kızın eski erkek arkadaşı Ünal K., Meral B.'nin gitmesine izin vermeyerek darp etti. Bunun üzerine Meral B.'yi merak eden ve ismi öğrenilemeyen arkadaşı polis ekiplerine haber verdi. Ünal K.'da silah olduğunu öğrenen ekipler, bina çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Eve giren ekipler Ünal K. ile birlikte evde bulunan 2 arkadaşını da gözaltına alındı.

Emniyete götürülen Meral B. ifadesinde daha önce ayrıldığı Ünal K.'nın evine eşyalarını almak için gittiğini fakat geri gitmesine izin verilmediğini söyledi.
Evde darp edildiğini de belirten genç kız, Ünal K. ve 2 arkadaşından şikayetçi olmadı. Emniyetteki ifadelerinin ardından Ünal K. ve 2 arkadaşı serbest bırakıldı.