Manavgat'ta sabah saatlerinde polise giderek teslim olan M.Ç., Bahçelievler Mahallesi 5020 Sokak'ta oturan abisinin eşi ve 3 çocuğu olan Kırgız asıllı Katherine Çetin'i gece boğarak öldürdüğünü söyledi. Eve giden polis Katherine Çetin'in cansız bedeniyle karşılaştı.

Katherine Çetin'in ilçedeki bir alışveriş merkezinde çalıştığı, yurt dışında çalışan eşi Hamza Çetin'den boşanmak istediği ve çiftin bugün Manavgat Aile Mahkemesi'nde boşanma duruşmasının olduğu belirtildi.

Katherine Çetin'in 3 çocuğuyla yaşadığı, M.Ç.'nin dün gece gelip çocukları kendi evine götürdüğü, ardından yeniden eve gelerek kadını öldürdüğü bildirildi. M.Ç.'nin polisteki sorgusu sürüyor.

Aldattığı gerekçesiyle öldürdü

 Ertesi sabah abisiyle boşanma davası görülecek olan abisinin eşiyle aldatma nedeniyle tartıştıklarını kaydeden Çetin, tartışma sırasında genç kadını boğarak öldürdüğünü söyledi.

Öte yandan Mehmet Çetin’in, cinayeti işlemeden önce 3 yeğenini alıp kendi evine götürdüğü, daha sonra tekrar genç kadının evine gidip cinayeti işlediği ortaya çıktı.