![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/bahariye6233953538.webp)
Yeşil Sol Parti Adayı Hakan Öztürk: 1 Mayıs'ta meydanlarda işçi sınıfının gür sesini yükseltmeliyiz
Yeşil Sol Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı ve EHP Genel Başkanı Hakan Öztürk, Siverek Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Görüşmede Yeşil Sol Parti’nin seçim çalışmalarının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına ilişkin görüş alışverişi yapıldı.
Öztürk ardından Yeşil Sol Parti’nin Kadıköy'da gerçekleştirdiği kitlesel bildiri dağıtımına katıldı.
“İŞÇİ SINIFININ AYDINLIK GÜNLERİNE DOĞRU ADIM ADIM YÜRÜMELİYİZ”
Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Türkiye’nin tüm işçi ve emekçilerini 1 Mayıs’ta Maltepe’ye çağıran Öztürk “1 Mayıs’ta Maltepe Meydanı’nda olmamız gerekiyor. Meydanları doldurmalıyız. İşçi sınıfının gür sesini yükseltmeliyiz. Bu sene, 1 Mayıs çok önemli. Çok despot, çok baskıcı bir iktidarla karşı karşıyayız. Onu göndermeliyiz ve işçi sınıfının aydınlık günlerine doğru adım adım yürümeliyiz. Çok kritik günlerden geçiyoruz ve o nedenle hepinizi Maltepe Meydanı’na bekliyorum” dedi.
İlgili Yazılar
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/habersite232202796.webp)
Emek ve Özgürlük İttifakı: Tarihsel sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz, cumhurbaşkanı adayı çıkarmıyoruz
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/IMG_20230416_122049235541741.webp)
Emekçi Hareket Partisi (EHP) Genel Başkanı ve Yeşil Sol Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Öztürk, bugün Siirt’teydi.
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/şırnak_site230053491.webp)
Emekçi Hareket Partisi (EHP) Genel Başkanı ve Yeşil Sol Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Öztürk, Şırnak’ta yapılan iki Yeşil Sol Parti seçim bürosu açılışına katıldı.
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/Ekran Görüntüsü (284)231323595.webp)
Yeşil Sol Parti Adayı Hakan Öztürk, altı maddede hedeflerini anlattı: Bu iktidardan bir beklentimiz yok
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/aileler1232702417.webp)
Yeşil Sol Parti Adayı Hakan Öztürk öldürülen kadınların aileleriyle buluştu: Kadınların çığlığı o mecliste duyulmalı
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/yoğurtçu3235840409.webp)
Yeşil Sol Parti Adayı Öztürk: O parlamento güçlü olacaksa önce Kürt milletvekilleri konuştuğunda “Kardeş Kürt halkının diliyle konuşuldu” diye kayda geçmelidir
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/kesit4 (1)234218485.webp)
Yeşil Sol Parti Adayı Öztürk: Karanlık rejimi göndermek, Türkiye halklarına muazzam bir özgüven verir
![Post](https://uploads.yarin.net.tr/images/kadıköy4232222534.webp)